REGIO - De 50 mooiste dorpen van Vlaanderen
"De 50 mooiste dorpen van Vlaanderen". Met onder andere Gaasbeek, Onze-Lieve-Vrouw-Lombeek, Beersel, Gooik, Pepingen, Sint-Anna-Pede.
Met 20 wandelingen vol sagen en legenden
Auteur en fotograaf, Santina en Johan De Meester, bezochten alle vijftig dorpen tussen mei en oktober 2007 en gingen er op zoek naar de leukste anekdote, een boeiende inwoner, het meest authentieke café, de mooiste fietsroute enzovoort. Boeiend om te lezen, heerlijk om ter plaatse te ontdekken.
- Robert Declerck stippelde in 20 dorpen bovendien een originele wandeling uit vol plaatselijke sagen en legenden. Ga mee naar Aldeneik op zoek naar de steen waarin de vingerafdrukken van de behekste kostersvrouw te zien zijn of zoek mee naar de bende van Jan De Lichte in Velzeke.
- Honderden foto's brengen de lezer alvast helemaal in de sfeer.
- Welke sappige verhalen hebben de dorpsbewoners te vertellen? Wat valt er allemaal te beleven in deze dorpen? En, wat maakt ze zo speciaal? Alle kleine en grote kantjes van deze dorpen komen aan bod.
Santina & Johan De Meester
Santina en Johan De Meester werken al meer dan 20 jaar samen. Johan, gepassioneerd door de fotografie, is gespecialiseerd in natuur- en reis reportages. Met het panoramaformaat als favoriet. Santina zorgt ervoor dat beeld en tekst naadloos op elkaar aansluiten. Haar verwondering voor de natuur koppelt ze aan haar hartstocht voor letters op papier. Hun publicaties, vooral over natuurtoerisme, vind je in vele vormen terug in binnen- en buitenlandse tijdschriften en boeken.
Bron & meer info: http://www.geuzeinfo.com/home/index.php/Literatuur/174-De-50-mooiste-dorpen-van-Vlaanderen
Zoeken
Meer Nieuws
Godelieve Deschuyffeleer | 11 Mei 2008
Marc Colpaert | 09 Mei 2008
Felix Merckx | 07 Mei 2008
Felix Merckx | 07 Mei 2008
Gerrit Achterland | 06 Mei 2008
Commerciële Partners
Editiepajot | 06 Mei 2008
Marc Colpaert | 05 Mei 2008
Marc Sluys | 05 Mei 2008
Felix Merckx | 05 Mei 2008
Felix Merckx | 05 Mei 2008
Advertenties
Marc Colpaert | 04 Mei 2008
Willy Appelmans | 03 Mei 2008
Editiepajot | 02 Mei 2008
Marc Sluys | 01 Mei 2008
Editiepajot | 30 Apr 2008
Marc Colpaert | 28 Apr 2008
Tom Vierendeels | 28 Apr 2008
Marc Colpaert | 27 Apr 2008