LENNIK - Multifunctionele karweiwagen voor brandweer

LENNIK - Multifunctionele karweiwagen voor brandweer

Editiepajot_leennik_brandweerwagen_foto_tom_vierendeels__1_
 
Editiepajot_leennik_brandweerwagen_foto_tom_vierendeels
 

Vandaag mocht de brandweer van Lennik de laatste wagen in ontvangst nemen uit een bestelling van drie. Het gaat om een Toyota Hilux die zal ingezet worden als multifunctionele karweiwagen. Zo zal hij gebruikt worden bij het leegtrekken van kelders, het afzagen van takken maar ook als transportvoertuig om brandweerlieden naar de brandweerschool te vervoeren.

Ook zal Benji (de Lennikse brandweerhond) vervoerd worden met de pick-up en zullen officieren de wagen gebruiken om preventieopdrachten uit te voeren. De Hilux zal al vanaf morgen operationeel zijn en zal zondag ook gebruikt worden als ondersteuning bij De Gordel.
 
Tijdens de opendeurdag (21 september) van de Lennikse brandweer zullen alle drie de nieuwe voertuigen (Ladderwagen, commandowagen en karweiwagen) plechtig worden voorgesteld aan het grote publiek.
 
05 Sep 2008
Tom Vierendeels
Tom Vierendeels
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Editiepajot | 03 Dec 2008
Marc Sluys | 01 Dec 2008
Tom Vansnick | 01 Dec 2008
Commerciële Partners
Marc Sluys | 30 Nov 2008
Marc Colpaert | 29 Nov 2008
Advertenties
Rudi Van Denhouwe | 25 Nov 2008
Marc Sluys | 23 Nov 2008
Godelieve Deschuyffeleer | 23 Nov 2008
Didier Decooman | 23 Nov 2008

archief