BRUSSEL - Charlemagne Orchestra for Europe draagt jubileumseizoen op aan het publiek

BRUSSEL - Charlemagne Orchestra for Europe draagt jubileumseizoen op aan het publiek

Editiepajot_brussel_het_charlemagne_orchestra_for_europe_fotoi_hilde_nijs
Het Charlemagne Orchestra for Europe. - Foto © Hilde Nijs
 

Het Charlemagne Orchestra for Europe bestaat 15 jaar. Dit uitmuntend orkest werd in 1996 opgericht door dirigent en muziekdirecteur Bartholomeus-Henri VAN de VELDE, beter bekend door “VAN de VELDE Conducts” de “Monday Concerts” in Flagey. Het jubileumseizoen 2010-2011 staat in het teken van "Our 15th Season at Your Request". VAN de VELDE selecteerde een interessant programma, rekening houdend met de keuze van het publiek aan wie dit jubileumseizoen is opgedragen en gaande van Mozart, Schubert, Schumann, Chopin, Gorecki enz. tot Prokofiev, Vivaldi en Piazzolla. Klap op de vuurpijl is “West Side Story” van Leonard Bernstein.

Het eerste maandagavondconcert “Royal Fanfares” wordt georganiseerd op 20 september in Flagey studio 4 om 19.30 uur. “Charlemagne Orchestra for Europe” voert uit: “Water Music”, drie suites van George Frederic HANDEL, één van de grootste componisten van de late barok. Deze spetterende suites werden voor het eerst opgevoerd op 17 juli 1717 ter gelegenheid van een Koninklijke boottocht met souper langs de Theems in opdracht van Koning George I.
Verder op het programma staat de reusachtige “Jupiter” ofwel “Symfonie n° 41, KV 550 in C groot”, de laatste symfonie van ’s werelds meest geliefde musicus met zelfs na zijn dood het grootste aantal fans, namelijk Wolfgang Amadeus MOZART.
Informatie: "VAN de VELDE Conducts" het maandagavondconcert “Royal Fanfares” met HANDEL en MOZART uitgevoerd door het Charlemagne Orchestra for Europe op maandag 20 september 2010 om 19.30 uur in Studio 4 Flagey Brussel. Reservatie Tickets: Flagey 02 641 10 20.
Voor meer informatie:
Hilde Nijs
Artistic Collaborator
Press Officer
Maestro Bartholomeus-Henri VAN de VELDE
0476/438272
www.charlemagneorchestra.com
 
Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
28 aug 2010
Hilde Nijs
Hilde Nijs
 
 

Reacties

Reacties niet meer toegelaten

 
Terug
 

Meer Nieuws

Gerrit Achterland | 08 feb 2012
Commerciële partners, advertenties en vacatures
Gerrit Achterland | 22 jan 2012
Gerrit Achterland | 19 jan 2012

archief