NINOVE – Winnaars van de zoektocht op de tentoonstelling bekend

NINOVE – Winnaars van de zoektocht op de tentoonstelling bekend

Editiepajot_ninove_winnaar_zoektocht_tentoonstelling_01_tom_vierendeels
Voorzitter van de Karnavalraad Pascal Carael en de twee laureaten - Foto Tom Vierendeels
 

Tijdens de tentoonstelling die er liep over vijftig jaar carnaval, was het tevens mogelijk om mee te doen aan een zoektocht. Bezoekers kregen een vragenblad en alle antwoorden waren te vinden op de tentoonstelling. Uiteindelijk hadden twee personen alle vragen juist, alsook de schiftingsvraag. Een onschuldige kinderhand mocht de winnaar loten. Het werd Christophe Meert uit Ninove.

In totaal werden er driehonderd formulieren ingevuld. Tweeënvijftig daarvan hadden alle vragen juist opgelost. Twee daarvan hadden ook de schiftingsvraag juist. Dit waren Christophe Meert uit Ninove en Johan De Nutte, ook uit Ninove.
Verantwoordelijke van de tentoonstelling, Giovanni Neckebroeck, kijkt tevreden terug. Op het stadhuis had men hem gezegd dat het de eerste tentoonstelling was, die liep op het stadhuis, die zoveel volk getrokken had. Naast de gewone bezoekers, brachten ook 1100 schoolkinderen een geleid bezoek aan de tentoonstelling. “Het was veel werk, maar het heeft geloond”, zegt Giovanni.
 
Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
13 mrt 2010
Tom Vierendeels
Tom Vierendeels
 
 

Reacties

Reacties niet meer toegelaten

 
Terug
 

Meer Nieuws

Maria Keymolen | 08 feb 2012
Maria Keymolen | 07 feb 2012
Maria Keymolen | 31 jan 2012
Commerciële partners, advertenties en vacatures

archief