Meer muziek in de BEERSELse straten

Meer muziek in de BEERSELse straten

Editiepajot_beersel_kiosk_fotokos
Foto KOS

CC de Meent heeft de muziekkiosk van de gebroeders Vekeman uit Lot gerkocht.. 
Voorzitter en schepen Eddy Deknopper heeft na ruggespraak en een besluit van het Beersels schepencollege hierover een akkoord bereikt. 
Het cultuurcentrum wil weer muziek in de Beerselse straten en pleinen.

Het wil de talrijke muziekverenigingen, fanfares, brassbands een podium geven, de inwoners een zondagse muziek- en aperitiefafspraak.
Op zondag 9 mei wordt de muziekkiosk voor het eerst opgesteld op de binnenkoer van het Kasteel van Beersel. Alle nieuwe inwoners van Beersel worden die dag uitgenodigd op een rondleiding inclusief concert in onze waterburcht 
 
Hierna gaat de muziekkiosk naar de dorpspleinen van Beersel.
De eerste zomer staat bij op het Herman Teirlinckplein. De jaren nadien zal hij in Alsemberg, Dworp, Huizingen en Lot het podium vormen voor buurtcultuur.
 
Tien zondagen van juni tot september organiseert CC de Meent een gratis concert om 11.30 uur. Lokale brouwers zorgen voor het aperitief.
 
21 jan 2010
Editiepajot
Foto KOS
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Marc Sluys | 16 mrt 2010
Hugo Devillé | 15 mrt 2010
Hugo Devillé | 15 mrt 2010
Hugo Devillé | 14 mrt 2010
Commerciële partners, advertenties en vacatures
Hugo Devillé | 11 mrt 2010
Felix Merckx | 10 mrt 2010
Marc Sluys | 26 feb 2010

archief