HALLEnaar Etienne Geeurickx stelt tentoon in Seoul

Foto © Felix Merckx
Gedurende de maand april stelt kunstschilder Etienne Geeurickx, zijn werken tentoon in de Maeumdeungbul Galerij in Heyri artists village, een befaamde artiestenwijk in Seoul (Zuid-Korea).
De organisator van deze tentoonstelling, Bong-Wook Lee, had twee jaar geleden de werken van Etienne Geeurickx gezien tijdens een tentoonstelling in Antwerpen. Zjn structuur-kleurschilderijen en beelden, die als lyrisch-abstract worden omschreven, zijn toen blijkbaar in de smaak gevallen en zo werd hij uitgenodigd om aan deze tentoonstelling deel te nemen.
Louter spelend met licht, kleur en structuur geeft Etienne Geeurickx vorm aan zijn bewondering voor de natuur, zijn onuitputtelijke inspiratiebron. De kunstenaar is gefascineerd door het samenspel van de natuurelementen: door het contrast van vaste, massieve structuren enerzijds en vluchtigheid en vergankelijkheid anderzijds; door de vanzelfsprekendheid waarmee koude en warme kleuren zich met elkaar verbinden.
Twee andere Belgische artiesten, Cherny en Hannelore Vantieghem, zullen er samen met hem ons land vertegenwoordigen. Ook een selectie Koreaanse artiesten neemt eraan deel.
Dit evenement komt er in samenwerking met de Antwerpse Love²Arts-galerij, die voordien ook al tentoonstellingen met de kunstenaar organiseerde in Antwerpen en Cremona (Italië).
Etienne Geeurickx heeft zijn atelier in Dworp ingeruild voor een atelier met galerij in Halle. Wie interesse heeft is welkom op afspraak (Tel. 0486/522 198) of kan een kijkje nemen op zijn website : www.egeeurickx.be .
Zoeken
Meer Nieuws
Marc Sluys | 15 jun 2026
Marc Sluys | 15 jun 2026
Marc Sluys | 14 jun 2026
Marc Sluys | 13 jun 2026
marc colpaert | 12 jun 2026
Commerciële partners, advertenties en vacatures
Marc Sluys | 10 jun 2026
Marc Sluys | 09 jun 2026
Marc Sluys | 09 jun 2026
Marc Sluys | 07 jun 2026
Marc Sluys | 06 jun 2026
Marc Sluys | 04 jun 2026
Marc Sluys | 03 jun 2026
Marc Sluys | 03 jun 2026
Marc Sluys | 02 jun 2026
Marc Sluys | 02 jun 2026
Devogeleer Emile | 01 jun 2026
Marc Sluys | 31 mei 2026
Marc Sluys | 30 mei 2026
