ROOSDAAL - OINOS wil “klassewijnen” introduceren

ROOSDAAL - OINOS wil “klassewijnen” introduceren

Editiepajot_roosdaal_oinos_01_foto_willy_appelmans
 
Editiepajot_roosdaal_oinos_02_
 
Editiepajot_roosdaal_oinos_03_foto_willy_appelmans
 

De familie De Mulder – Jacobs wil iedereen laten kennis maken met de echte Franse klassewijnen.  Sinds begin 2008 zijn ze gestart met het Wijnhuis OINOS aan de Keerstraat 23 in Roosdaal.

“Oinos” is het Nieuwgrieks voor “wijn”. Spreek het uit als “ojnos”. “Oenologie” betekent trouwens “wijnkunde”.
De voorliefde voor Frankrijk en zijn wijnen zit zeker in de familiale genen, daar de verblijfplaats van vader De Mulder een domein is te Saint Chamassy in de Dordognestreek. Vanuit het zeer rustig gelegen landhuis “Hartebeesfontein” heeft hij een prachtig zicht over de vallei van de Vézère en de Dordogne.
Oinos staat garant voor kwaliteitswijnen aan betaalbare prijzen. Zij beperken hun wijnassortiment tot een zevental “chateau’s”.
Een van hun pareltjes “Château Clauzet Saint-Estèphe” heeft trouwens verbondenheid met de streek. De eigenaar Baron Maurice Velghe is zelf afkomstig uit Roosdaal.
Er is ook gelegenheid om degustatieavonden voor vrienden in te richten, of je kan zelf wijnen degusteren in het wijnhuis zelf.
Voor meer inlichtingen kan je ook terecht op hun site www.oinos.be .
 
Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
28 jul 2008
Willy Appelmans
Willy Appelmans
 
 

Reacties

Reacties niet meer toegelaten

 
Terug
 

Meer Nieuws

Commerciële partners, advertenties en vacatures
Jacky Delcour | 26 jan 2012
Guido Van Cauwelaert | 26 jan 2012
Jacky Delcour | 25 jan 2012
Jacky Delcour | 21 jan 2012
Jacky Delcour | 10 jan 2012

archief