PEPINGEN – Openstraten en Wereldbollen kennen succes
In het kader van de Openstratendag viel er ook op het verkeersvrij gemeenteplein in Pepingen heel wat te beleven. Onder een stralende zon kon jong en minderjong zich vinden in de verschillende stands en attracties.
Zo konden de durvers zich wagen aan een heuse muurklim met deathride. Zij die liever op de begane grond bleven konden kennismaken met boogschieten. Voor het jong volkje was er een springkasteel, straattekenen, kindergrime en een driewielerparcours. Ook de volksspelen en de gekke fietsen wisten velen te bekoren.
Benevens de stand met informatie over mobiliteit werden fietsen gelabeld en kon er ook een behendigheidsparcours met de fiets worden afgelegd. Bij de wijkinspecteur van de politie kon nadere informatie worden ingewonnen over de verkeersreglementering.
Ook Pinokkio, de kindercrèche van het OCMW, zette zijn deuren open voor het publiek. Dagdagelijks ontfermen de begeleidsters Maria, Veerle, Tine, Elke en Kristel zich van 7u tot 18u over 14 ukjes.
Het gemeenteplein was ook de vertrek- en aankomstplaats van één van de vier bewegwijzerde fietslussen van Wereldbollen, een organisatie van zes Pajotse 11.11.11-comités met als jaarthema en -project Waardig Werk. De plaatselijke verantwoordelijke Willy Paternot was uiterst tevreden met nagenoeg 100 inschrijvingen. Vooral de deelname van het gemeentepersoneel met de burgemeester op kop viel bijzonder in de smaak.
In de rand van het gebeuren bracht Kom Op Tegen Kanker azalea’s aan de man of vrouw.
Zoeken
Meer Nieuws
Felix Merckx | 21 Nov 2008
Editiepajot | 18 Nov 2008
Marc Sluys | 18 Nov 2008
Godelieve Deschuyffeleer | 17 Nov 2008
G.A. | 17 Nov 2008
Commerciële Partners
Marc Sluys | 16 Nov 2008
Marc Sluys | 15 Nov 2008
Marc Sluys | 15 Nov 2008
Marc Sluys | 15 Nov 2008
Felix Merckx | 15 Nov 2008
Advertenties
Felix Merckx | 15 Nov 2008
Kris Timmermans | 14 Nov 2008
Felix Merckx | 14 Nov 2008
Felix Merckx | 13 Nov 2008
Editiepajot | 13 Nov 2008
Gerrit Achterland | 10 Nov 2008
Didier Decooman | 10 Nov 2008
Marc Sluys | 08 Nov 2008