marc colpaert
Tijdens de jongste gemeenteraad werd An Deleye uit Herne, aangesteld als het nieuw lid van het bijzonder comité voor de sociale dienst. Dit werd mogelijk gemaakt door het ontslag van een ander lid.
Jan Vanderhoeven heeft zijn ontslag ingediend in het bijzonder comité voor de sociale dienst, dus moest men op zoek naar een nieuw lid. Na onderzoek van de geloofsbrieven werd An Deleye uit Herne aanvaard als nieuw lid. Ze mocht met medewerking van Melissa Van Eesbeek, na de gemeenteraad de eed afleggen, als volwaardig lid van het comité.
An Deleye is zeker in Herne geen onbekende, ze zetelde al zes jaar in de gemeenteraad in Herne en ook al zes jaar in de OCMW-raad. Z kijkt er dan ook naar uit om van start te gaan.
marc colpaert