Dementiecabaretshow op 25 september in Oetingen

De Dementiecabaretshow gaat door op donderdag 25 september 2025 – duurtijd 19u30 tot 22u - een organisatie van de Femma vrouwen van Oetingen.
Het Dementiecabaret is een voorstelling om nooit meer te vergeten. Een show over dementie. ‘Tactvol, grappig & absurd gebracht’. Lach uzelf voorbij de grenzen der herinnering. Karel geeft ludieke tips: hoe omgaan met vergeetachtigheid bij een ander en onszelf. Hoe soms zelfs dementie helpen voorkomen. Tot op de voorstelling, als u niet vergeet te komen!
Maar breng zeker ook je familie, je buren, vrienden of kennissen mee naar deze unieke show. Afspraak: 25-9 …een avond om direct te noteren en zeker inschrijven! De prijs: met Femmapas en inwonend gezinslid : €10 , geen pas: €15. Plaats van de activiteit: Zaal Elckerlyc - Kerkplein 12 in Oetingen.
Inschrijving ten laatste 20 september en deze is pas definitief na betaling op de Femmarekening: BE68 7865 6224 6134