Feest bij Okra Herne want ze bestaan 65 jaar

De petanquers werden gevierd en kregen een fles mee naar huis.- Foto Marc Colpaert

Feest bij Okra.- Foto Marc Colpaert

Peter Lissens (rechts) gaf een fles aan de voorzitter.- Foto Marc Colpaert

Zij zorgden voor de muziek.- Foto Marc Colpaert
Het was feest bij de vereniging van Okra Herne want ze bestaan dit jaar zomaar eventjes 65 jaar, dat is een briljanten jubileum. Marie Louise Devrieze was dan ook een blije voorzitter dat ze haar leden een lekker etentje mocht aanbieden in de zaal Ter Waerden in Sint-Pieters-Kapelle.
Tijdens deze bijeenkomst werden tevens de petanquers gehuldigd. “Ieder jaar spelen wij van maart tot oktober buiten petanque in de Lindestraat, wij maken een klassement en vandaag maken wij de winnaars bekend”, aldus Marie Louise. Winnaar dit jaar werd Roger Splingaer, een tweede plaats was voor Michiels Francois en een derde plaats was voor Willy Delbecque. In totaal deden 35 leden mee aan de wekelijkse petanque.
Peter Lissens was zo tevreden van de organisatie van deze petanquewedstrijd dat hij tijdens het feest een grote fles champagne overhandigde aan de voorzitter(foto). En dan was het tijd om te genieten van het lekkere eten en van de muziek van Rudy, Noel en Tjakka’s
Zoeken
Meer Nieuws
marc colpaert | 14 nov 2025
marc colpaert | 13 nov 2025
marc colpaert | 13 nov 2025
marc colpaert | 12 nov 2025
marc colpaert | 12 nov 2025
Commerciƫle partners, advertenties en vacatures
marc colpaert | 12 nov 2025
marc colpaert | 12 nov 2025
marc colpaert | 11 nov 2025
marc colpaert | 10 nov 2025
marc colpaert | 08 nov 2025
marc colpaert | 06 nov 2025
marc colpaert | 06 nov 2025
marc colpaert | 06 nov 2025
marc colpaert | 06 nov 2025
marc colpaert | 06 nov 2025
marc colpaert | 06 nov 2025
marc colpaert | 05 nov 2025
