Succesvolle tweede editie lichtmisontbijt Groen MERCHTEM

“Een ontbijt dat met lichtmis als een stralende zon schijnt, is een teken dat de winter verdwijnt.” Een stralend ontbijt was er op zondag 2 februari zeker en vast voor de mensen die de dag startten met een pakket vol lekkers van Groen Merchtem. De partij organiseerde voor de tweede keer haar lichtmisontbijt.
Iedereen die hen wou steunen, kon een ontbijtpakket bestellen dat aan huis geleverd werd of kon afgehaald worden in de cafetaria van de OCMW-serviceflats. Er werden dit jaar meer pakketten dan vorig jaar aan de man / vrouw gebracht. De voltallige groep van Groen Merchtem was dan ook zaterdag en zondag vanaf de vroege ochtend bezig met het samenstellen van een smakelijke doos.
Vele mensen lieten weten dat het uitgebreide ontbijt hun erg goed gesmaakt had. Langs deze weg willen we dan ook onze sponsors en iedereen die een ontbijt bestelde, van harte bedanken.