Beste lezer van Editiepajot, meer dan 95 miljoen lezers bezochten de voorbije 25 jaren onze internetkrant. Tienduizenden artikels verschenen over uw gemeente en over de omliggende gemeenten in het Pajottenland en de Zennevallei.
Soms, door grote drukte op onze krant, was het wat moeilijker en trager om onze krant te lezen. De komende dagen gaan we daar iets aan doen. Er komt een nieuwe Editiepajot, het zal er wat anders uitzien en er komt een nieuwe server zodat u sneller op onze webstek kan surfen om uw plaatselijk nieuws te lezen.
We hopen dat u ook de komende 25 jaar met vele tientallen miljoenen zult zijn om ons te bezoeken.
De Redactie
MERCHTEM - Gemiste trouwpartij wordt groot volksfeest

Het feit dat Willy "den bizon" 15 jaar café 't Pandoerken uitbaat en ook een zit heeft op tram 50, bracht deze alomgekende cafébaas op het idee om met het geld dat hij voorzien had om zijn huwelijk te vieren, dat echter de mist inging, een groot volksfeest te organiseren. Een momentopname van onze cartoonist GEO.