Merchtem in de verf van 17 tot 19 augustus

C21

Merchtem in de verf van 17 tot 19 augustus

Pagina_voor_pers_3
 

 De gemeentelijke heemkring Soetendaelle vzw organiseert tijdens de Merchtemse kermisweek Merchtem in de verf. En dat in het August De Boeckhuis, van zondag 17 tot dinsdag 19 augustus. Naar aanleiding van deze tentoonstelling wordt eveneens een brochure uitgegeven op 300 exemplaren

 

Na Merchtem in oude prent- en briefkaarten in 2023 en Merchtem swingt, rockt en zingt in 2024, biedt de gemeentelijke heemkring Soetendaelle vzw ook dit jaar de inwoners en bezoekers van de kermis een tentoonstelling aan tijdens de kermisweek.

Deze keer krijgt men de kans om een unieke collectie schilderijen te bewonderen die een visueel verhaal vertellen over Groot-Merchtem. De tentoonstelling brengt zorgvuldig geselecteerde werken samen die de geschiedenis, gebouwen, landschappen en het leven in de regio in beeld brengen. Dankzij de bijdragen van lokale verzamelaars krijgen we een bijzondere inkijk in de artistieke interpretatie van Merchtem door de jaren heen.

Deze expositie belooft een sfeervolle en nostalgische ervaring te worden voor iedereen die Merchtem een warm hart toedraagt. Mis deze kans niet om het verleden en het heden van onze mooie gemeente door de ogen van kunst te bekijken!

Naar aanleiding van deze tentoonstelling geeft Soetendaelle ook een boek uit op 300 exemplaren, een soort uitgebreide catalogus van de tentoonstelling. Het boek zal te koop zijn voor 25 Euro.

Tentoonstelling georganiseerd door Heemkring Soetendaelle vzw. August De Boeckhuis, Reedijk 1. Zondag 17, maandag 18 en dinsdag 19 augustus, telkens van 10 tot 18 u.

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
27 jul 2025
Marc colpaert
colpaert
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Commerciële partners, advertenties en vacatures

archief