Rommelmarkten komen er aan in Opwijk

C21

Rommelmarkten komen er aan in Opwijk

A_opwijk_logo_wit

Dit jaar werkt Lokaal bestuur Opwijk opnieuw samen met het Opwijks Rommelmarkten Comité (ORC) voor de organisatie van de maandelijkse rommelmarkten in de centrumstraten. De eerste rommelmarkt van het seizoen is ondertussen achter de rug maar er komen nog rommelmarkten aan.

De daaropvolgende data van de Opwijkse rommelmarkten zijn zondagen 26 april, 31 mei, 5 juli (i.p.v. 28 juni want dan is het zomerkermis en Sint-Pauluspaardenprocessie), 26 juli, 30 augustus en 27 september.

Standhouders kunnen vooraf inschrijven via www.opwijkserommelmarkten.com. De rommelmarkten starten om 13 uur en eindigen om 17.30 uur. Op deze zondagen geldt van 11 tot 18 uur parkeerverbod in de Marktstraat (vanaf hoek met Processiestraat t.h.v. huisnummer 16 tot aan Temmershof t.h.v. huisnummer 50), Kerkstraat (volledig) en kerkplein (hier gaat het parkeerverbod pas om 12 uur in). Tussen 12 en 18 uur wordt de marktzone rond de kerk volledig afgesloten voor alle verkeer. De doorsteek vanuit Schoolstraat en Kloosterstraat over Singel naar Kattestraat blijft vrij. Het doorgaand verkeer in de Marktstraat wordt omgeleid via de Processiestraat.

Info: Dienst Vrije Tijd / Kloosterstraat 7   T 052 36 51 71 / E markten@opwijk.be

 

 

    

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
10 apr 2026
marc colpaert
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Commerciƫle partners, advertenties en vacatures
marc colpaert | 18 mrt 2026

archief