Renovatiewerken komen er aan voor de sporthal in Opwijk

C21

Renovatiewerken komen er aan voor de sporthal in Opwijk

A_opwijk_logo_wit

Binnenkort zijn er renovatiewerken in de sporthal gepland, deze gaat al dicht vanaf 18 mei, een week vroeger dan voorzien was.  Zo wordt de sportvloer opgefrist en bijhorende nieuwe installaties geplaatst. De terreinindeling wordt daarbij aangepast en de belijning vereenvoudigd, met als doel het algemeen sportgebruik te optimaliseren.

 

Planning

Start werken (sluiting sporthal): maandag 18 mei 2026 (een week vroeger dan oorspronkelijk gepland, omwille van de omvang van de aanpassingen).

Aanvullende renovaties door de gemeente: periode mei–juni 2026.

Heropening sporthal:  maandag 6 juli 2026 (bij de start van de sportkampen van de sportdienst).

Aanpassingen en nieuwe installaties. Vernieuwing van de bovenlaag van de sportvloer in de grote zaal, inclusief nieuwe belijning en grondpotten.

Nieuwe installaties:

palen voor volleybal en badminton.

wandbasketbaldoelen.

klimrekken en rekstokinstallatie.

muurbeschermmatten.

plafondunit voor klimtouwen.

Plaatsing van muurbescherming in de kleine zaal.

Activiteiten die doorgaan tijdens de werken

Sportdag MOZA-IK op donderdag 21 mei 2026.

Judotornooi van vrijdagavond 22 t.e.m. zondag 24 mei 2026.

Gebruik van de sporthal in het kader van de paardenprocessie.

Extra info

Heb je nog vragen of wens je bijkomende toelichting? Neem contact op met de sportdienst: T 052 36 51 07 - E sportdienst@opwijk.be

 

    

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
07 mei 2026
marc colpaert
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

marc colpaert | 01 mei 2026
Commerciƫle partners, advertenties en vacatures
marc colpaert | 22 apr 2026

archief