TERNAT - Dag van de natuur (update)

Editiepajot.com
Ternat
Guido Van Cauwelaert

UPDATE : Zaterdag staken heel wat vrijwilligers van Natuurpunt de handen uit de mouwen op de Dag van de Natuur. Om 9u30  werd gestart met het knotten van een oude wilg en het opruimen van gevallen kruinen.

Zaterdag 21 november is het Dag van de Natuur. Die dag kan iedereen de handen uit de mouwen steken bij natuurbeheerswerken. Ook Natuurpunt Ternat nodigt iedereen uit te komen helpen.Om 9u30  wordt gestart met het knotten van een oude wilg en het opruimen van gevallen kruinen.

Plaats: aan einde Meersstraat de Lombeekstraat nemen tot aan de afgebroken brug autostrade, daar de losweg rechts naar beneden nemen en 300 m verder in de weide 100 m afbuigen naar lings ( er zullen pijltjes staan). Indien je met de auto komt laat die dan bovenaan de Lombeekstraat achter en kom dan te voet; beneden is er weinig plaats voor te parkeren en te draaien,
 
Onder de middag zijn er de traditionele soep en boterhammen voorzien.

Te voorzien: aangepaste kledij en schoeisel ( want het kan er drassig zijn)

Contact : Jurgen Thiebaut, <Jurgen.Thiebaut@ternat.be>

Auteur
Guido Van Cauwelaert
105906334

Meer nieuws uit Ternat

Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat
Ternat

Meer nieuws uit de krant

Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Ninove
Ninove
Pajottegem
Geraardsbergen
Lennik
Beersel
Sint-Pieters-Leeuw
Ninove
Pajottegem
Lennik
Lennik
Asse
Bever
Pajottegem
Ninove
Pepingen
Regio

Partners

Commerciële partners, advertenties en vacatures