TERNAT - Voor Ternat en VooruitgroenXL stellen beleidsnota voor

C21

TERNAT - Voor Ternat en VooruitgroenXL stellen beleidsnota voor

94f7057e-fb64-41fc-9c34-1977ea57ebf6
 
Img_1508
“We waarderen lokale ondernemers als partners, zorgen voor een overzicht van het aanbod en onderzoeken hoe we burgers en ondernemers kunnen samenbrengen. Hoe kunnen we dus de lokale ondernemers ondersteunen en ondernemen eenvoudiger maken”, zegt schepen Rutger Belsack van Vooruitgroenxl.
 

Voor Ternat en VooruitGroenXl zullen de komende zes jaar samen besturen. Ter gelegenheid van de eerste gemeenteraad van 2025, stelde het nieuwe bestuur een beknopte beleidsverklaring voor. In 2025 gaat het bestuur samen met burgers en de administratie aan de slag om een ambitieus en breed gedragen meerjarenplan uit te werken. Dat meerjarenplan 2026-2031 wordt de leidraad voor de komende zes jaar. “Onze focus ligt in het eerste jaar op het creëren van een stevig inhoudelijk en financieel fundament,” zegt burgemeester Ines Swaelens. De visies van de coalitiepartners lopen in grote lijnen gelijk: de ideale basis voor deze nota én wederzijds vertrouwen. Beide programma’s vormen dan ook het uitgangspunt voor  de meerjarenplanning 2026-2031. 

De coalitiepartners laten zich verder inspireren door de omgevingsanalyse, de memoranda van de adviesraden en de inspiratienota van de administratie. “Dat die inspiratienota van de administratie voor 90 % gelijkloopt met onze visie, was dan ook een echte opsteker,” vertelt Ines Swaelens. 

Via de link vind je de beleidsverklaring van Voor Ternat en VooruitGroenXL voor de legislatuur 2025-2030

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
31 jan 2025
Guido
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Guido van Cauwelaert | 18 mrt 2025
Guido Van Cauwelaert | 18 mrt 2025
Commerciële partners, advertenties en vacatures

archief