ASSE - Riolerings- en wegenwerken in Louwijn

Editiepajot.com
Asse
ep

De riolerings- en wegenwerken in Louwijn gaan hun laatste fase in. Nog voor het begin van de bouwvakantie, op 12 juli, zou het grootste deel van de werken afgerond moeten zijn. De riolering is intussen overal in Louwijn aangelegd. Op dinsdag 25 en woensdag 26 juni brengt de aannemer een wegfundering aan. Donderdag en vrijdag worden de onderzoekskamers van de riolering op de juiste hoogte gebracht en worden de laatste voorbereidingen getroffen om de rijweg in beton te storten.

De aanleg van die betonlaag start komende maandag en zal in totaal drie dagen in beslag nemen. Daarna krijgt het beton vijf dagen de tijd om te drogen. Nadien werkt de aannemer de zijkanten, bermen en toegangen tot de woningen af in voorlopig materiaal. Ook de asfaltlaag in de zijweg tracht de aannemer nog voor de bouwvakantie aan te brengen.
De laatste afwerking, zoals het aanbrengen van de verhardingen aan de inritten, gebeurt na de bouwvakantie, op dinsdag 6 augustus.
Auteur
Gerrit Achterland
100442722

Meer nieuws uit Asse

Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse

Meer nieuws uit de krant

Bever
Lennik
Geraardsbergen
Lennik
Regio
Halle
Sint-Pieters-Leeuw
Ninove
Asse
Pajottegem
Pajottegem
Asse
Pajottegem
Regio
Dilbeek
Dilbeek
Halle
Halle
Halle
Halle

Partners

Commerciële partners, advertenties en vacatures