Wegens het slechte weer moest de Kerstmarkt in Tollembeek verhuizen naar de Zaal Willem Tell

Editiepajot.com
Asse
Marc Colpaert
Gezien de slechte weersverwachting voor zaterdag 7 december had de vzw Tollembeek besloten om de kerstmarkt in Tollembeek te verhuizen naar de zaal Willem Tell! Maar geen zorgen, de gezelligheid bleef volop aanwezig! De mensen waren in ieder geval van de partij want op sommige momenten was het uitermate druk.
Op zaterdag 7 december transformeerde de zaal Willem Tell in Tollembeek in een sfeervol winterwonderland voor de jaarlijkse kerstmarkt. Met maar liefst 40 standhouders was deze kerstmarkt een ongeëvenaarde mix van ambachtelijke producten, originele cadeaus, en heerlijke kerstspecialiteiten. Uiteraard mochten de vele drank en eetstanden niet ontbreken! Naast de vele kraampjes stond gezelligheid centraal, en was er aan animatie geen gebrek.
 
Enkele vrijwilligers van het gemeentepersoneel van Galmaarden stonden er met een standje tijdens de kerstmarkt in Tollembeek en verkochten spulletjes die de gemeente vroeger gaf aan verdienstelijke mensen, dit ten voordele van De Warmste Week. Verder fotografeerden wij ook nog de vrouwen van Ferm Tollmbeek, de mannen van de brandweer van Tollembeek, de mensen van het Vlaams Belang en enkele leden van de tafeltennisclub uit Galmaarden.  Verder ook nog de firma Caricou uit Asse die tal van mooie kaarsen meebrachten en zelfs bedrukte kaarsen.

 

Auteur
marc colpaert
95376775

Meer nieuws uit Asse

Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse

Meer nieuws uit de krant

Bever
Pajottegem
Dilbeek
Pajottegem
Pajottegem
Asse
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Dilbeek
Affligem
Beersel
Pajottegem
Pajottegem
Asse
Pajottegem
Pajottegem
Asse
Pajottegem
Halle

Partners

Commerciële partners, advertenties en vacatures