Michiel Balcaen en Sander Verstraete in t Smiske in Asse

Editiepajot.com
Asse

Vlaamse Klei: Michiel Balcaen (Warhaus) en Meermens zijn te zien op vrijdag 8 mei in ’t Smiske in Asse. De deuren gaan open om 20 uur en een ticket kost 14 euro.

Na jaren van overdenken en ondanks zijn West-Vlaamse tongval, waagt Michiel Balcaen (Balthazar, Warhaus) zich aan het zingen van zijn eigen Nederlandstalige liedjes. Hij brengt lo-fi pop die recht uit het hart komt en kan daarbij af en toe betrapt worden op een scheve noot. Live wordt hij bijgestaan door Sander Verstraete (Warhaus, Het Zesde Metaal), want samen fouten maken is leuker.

Meermens is eerst en vooral een muzikant, een liedjesschrijver, een verhalenverteller....

Met zijn Nederlandstalige liedjes probeert Meermens te amuseren, te troosten, gelukkig te maken, gedachten te verzetten, maar vooral een antwoord te bieden op de vragen van elke dag. Muziek die ontspant, beweegt en mensen meeneemt op een bestemmingsloze reis richting morgen. Kom, luister, geniet en word met elke minuut een beetje meer mens.

    

Auteur
marc colpaert
100431018

Meer nieuws uit Asse

Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse
Asse

Meer nieuws uit de krant

Bever
Lennik
Geraardsbergen
Lennik
Regio
Halle
Sint-Pieters-Leeuw
Ninove
Asse
Pajottegem
Pajottegem
Asse
Pajottegem
Regio
Dilbeek
Dilbeek
Halle
Halle
Halle
Halle

Partners

Commerciële partners, advertenties en vacatures