FielFestival dat is feest elke donderdag in juli in het Waalborrepark in Asse

C21

FielFestival dat is feest elke donderdag in juli in het Waalborrepark in Asse

A_a__a_sfeerbeeld_2025-_geert_de_mesmaeker
Foto Geert De Mesmaeker
 

Het kleinste festival op de mooiste locatie vind je dit jaar opnieuw in het Waalborrepark in Asse. Elke donderdag in juli geniet je er van muzikale optredens. Voor de zesde keer staat het FielFestival voor gratis kleinschalige concerten en theater op een unieke locatie. Na eerdere passages in de tuin van het cultuur- centrum, de unieke kasteelsite Borchstadt, de binnenkoer van het Torenhof in Kobbegem en de pastorietuin van Mollem, kiezen we voor het tweede jaar op rij voor het prachtige Waalborrepark in Asse-centrum.

Verwacht geen uitgebreid festivalterrein, wel een gezellig park waar je jouw eigen dekentje en picknick kan meenemen.

Lokaal talent en bekende namen

Op het programma staat ook dit jaar opnieuw heel wat moois, met enkele nationaal bekende artiesten, maar ook lokaal talent. Op donderdag 2 juli start FielFestival met een familieavond. Vanaf 18.00 uur kan je in het park terecht voor muziek van Kontrol – Compagnie Krak, Banda Quetzal en Singing Birds.

De weken nadien zijn Antje en Mathias Vergels & Het Nachtlawaai (9 juli), Jetback Smile en The Monotrol Kid (16 juli), OK PANDA en Random Minds (23 juli) en Stash en Lady Linn & Her Magnificent Seven (30 juli) nog te gast in het Waalborrepark.

 Al deze optredens starten om 20.00 uur. De ‘deuren’ openen om 19.00 uur: ideaal om nog te picknicken vóór de concerten starten! Het festival is gratis. Reserveren is niet nodig. Meer info vind je via www.ccasse.be/fielfestival. 

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
01 jul 2026
marc colpaert
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Commerciƫle partners, advertenties en vacatures

archief