CC De Plomblom Ninove stelt nieuw seizoen voor

Vanaf vandaag kunnen cultuurliefhebbers het nieuwe seizoen van CC De Plomblom ontdekken via de website en de nieuwe seizoensbrochure. Het programma voor seizoen 2026-2027 brengt opnieuw een brede mix van theater, muziek, humor, lezingen, familievoorstellingen en film naar Ninove.
Op het programma staan onder meer Raymond van het Groenewoud, Niels Destadsbader, Veerle Baetens, Kamal Kharmach, Lieven Scheire, Herman Brusselmans, Radio Guga en Les Truttes. Ook families vinden opnieuw een uitgebreid aanbod terug met voorstellingen van onder meer Theater Tieret & Walrus, Vos en Haas, Theater Terra en De Peatles.
Daarnaast zet het cultuurcentrum ook dit seizoen in op theaterproducties, lezingen, klassieke muziek, aperoconcerten en filmvertoningen. Met het nieuwe programma wil CC De Plomblom bezoekers laten kennismaken met gevestigde namen én verrassende ontdekkingen.
De ticketverkoop start op dinsdag 9 juni om 8.30 uur. Vanaf dan kunnen zowel vriendenpashouders als andere bezoekers tickets reserveren.
Praktisch
Seizoensprogramma beschikbaar vanaf vrijdag 22 mei. Ticketverkoop start op dinsdag 9 juni 2026 om 8.30 uur. Programma en tickets via www.ccdeplomblom.org/programma
