1 Juni Wereldmelkdag: ook voor het GERAARDSBERGS Manneken - Pis

Beste lezer van Editiepajot, meer dan 95 miljoen lezers bezochten de voorbije 25 jaren onze internetkrant. Tienduizenden artikels verschenen over uw gemeente en over de omliggende gemeenten in het Pajottenland en de Zennevallei.

Soms, door grote drukte op onze krant, was het wat moeilijker en trager om onze krant te lezen. De komende dagen gaan we daar iets aan doen. Er komt een nieuwe Editiepajot, het zal er wat anders uitzien en er komt een nieuwe server zodat u sneller op onze webstek kan surfen om uw plaatselijk nieuws te lezen.

We hopen dat u ook de komende 25 jaar met vele tientallen miljoenen zult zijn om ons te bezoeken.

De Redactie

C21

1 Juni Wereldmelkdag: ook voor het GERAARDSBERGS Manneken - Pis

Uiers2

1 juni werd door de FAO (de voedsel- en landbouworganisatie van de Verenigde Naties) uitgeroepen tot Wereldmelkdag opdat we even zouden stilstaan bij al het goede waar melk voor staat. Deze dag is ook de dag van de Dierenartsen zonder Grenzen die, door het vee te verzorgen en de productie te verbeteren, overal ter wereld, samen met de lokale bevolking, de strijd aangaan tegen honger en armoede.

Dit jaar vallen deze twee evenementen samen met de Kapitteldag van de Broederschap van Manneken Pis Geraardsbergen en om alle gebeurtenissen in het zonnetje te zetten zal het Manneken even melk plassen.
Tijdens de zitting van het kapittel en de Gouden Manneken Pis-worp zal promotie gevoerd worden voor de Dierenartsen en voor Fairebelmelk, dit in het kader van Geraardsbergen Fair Trade stad.
U kan de melk komen proeven tussen 9 u 30 en 12 uur.
In samenwerking met de stad Geraardsbergen, de NoordZuidkoepel, de diensten Cultuur en Toerisme.
Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
26 mei 2014
Jimmy Godaert
Jimmy Godaert
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Commerciƫle partners, advertenties en vacatures

archief