Verkeersongeval en diefstal met braak in GALMAARDEN

Beste lezer van Editiepajot, meer dan 95 miljoen lezers bezochten de voorbije 25 jaren onze internetkrant. Tienduizenden artikels verschenen over uw gemeente en over de omliggende gemeenten in het Pajottenland en de Zennevallei.

Soms, door grote drukte op onze krant, was het wat moeilijker en trager om onze krant te lezen. De komende dagen gaan we daar iets aan doen. Er komt een nieuwe Editiepajot, het zal er wat anders uitzien en er komt een nieuwe server zodat u sneller op onze webstek kan surfen om uw plaatselijk nieuws te lezen.

We hopen dat u ook de komende 25 jaar met vele tientallen miljoenen zult zijn om ons te bezoeken.

De Redactie

C21

Verkeersongeval en diefstal met braak in GALMAARDEN

Politielogo_2011_p200

16 december om 11.59 uur: Verkeersongeval stoffelijke schade in 1570 Galmaarden, Hollestraat – De 49 jarige R VDC uit Galmaarden, verliest de controle over het stuur van zijn voertuig en komt in de gracht terecht.

15 december om 07.00 uur: Diefstal met braak in 1570 Galmaarden, Ninoofsesteenweg – bouwwerf – Onbekende(n) plegen braak op de winddichte ruwbouw en ontvreemden een aanhangwagen met werktuigen.
Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
16 dec 2010
ep
ep
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Commerciƫle partners, advertenties en vacatures
marc colpaert | 29 jul 2026

archief