Beste lezer van Editiepajot, meer dan 95 miljoen lezers bezochten de voorbije 25 jaren onze internetkrant. Tienduizenden artikels verschenen over uw gemeente en over de omliggende gemeenten in het Pajottenland en de Zennevallei.
Soms, door grote drukte op onze krant, was het wat moeilijker en trager om onze krant te lezen. De komende dagen gaan we daar iets aan doen. Er komt een nieuwe Editiepajot, het zal er wat anders uitzien en er komt een nieuwe server zodat u sneller op onze webstek kan surfen om uw plaatselijk nieuws te lezen.
We hopen dat u ook de komende 25 jaar met vele tientallen miljoenen zult zijn om ons te bezoeken.
De Redactie
HERNE - Subsidies voor Markpad
Samen met Galmaarden dient Herne een subsidieaanvraag in bij Toerisme Vlaanderen voor het mede bekostigen van de ontwikkeling van het Markpad als ruggengraat van de uitbreiding van het wandelnetwerk Pajottenland naar Herne, Galmaarden en Bever toe. Ook de heraanleg van het Heldenplein wordt mee opgenomen in het project. Het regionaal landschap Zenne, Zuun en Zoniën stond voor het concept en de kostenberekening.