Beste lezer van Editiepajot, meer dan 95 miljoen lezers bezochten de voorbije 25 jaren onze internetkrant. Tienduizenden artikels verschenen over uw gemeente en over de omliggende gemeenten in het Pajottenland en de Zennevallei.
Soms, door grote drukte op onze krant, was het wat moeilijker en trager om onze krant te lezen. De komende dagen gaan we daar iets aan doen. Er komt een nieuwe Editiepajot, het zal er wat anders uitzien en er komt een nieuwe server zodat u sneller op onze webstek kan surfen om uw plaatselijk nieuws te lezen.
We hopen dat u ook de komende 25 jaar met vele tientallen miljoenen zult zijn om ons te bezoeken.
De Redactie
GALMAARDEN - Feest op de Congoberg

De bewoners van het gehucht Congoberg in Vollezele organiseerden een fakkeltocht en een gezellig samenzijn. Na een flinke wandeltocht met de nodige fakkels, trokken de bewoners naar de chalet op de Congoberg om er verder een feestje te bouwen. “ Wij vinden dit leuk om samen met de buren feest te vieren, zo blijven wij de beste vrienden”, vertelde Leen Van de Weghe. Dit jaar gaan ze zeker nog een buurtfeest organiseren in de zomer.