Stormschade in TOLLEMBEEK

Beste lezer van Editiepajot, meer dan 95 miljoen lezers bezochten de voorbije 25 jaren onze internetkrant. Tienduizenden artikels verschenen over uw gemeente en over de omliggende gemeenten in het Pajottenland en de Zennevallei.

Soms, door grote drukte op onze krant, was het wat moeilijker en trager om onze krant te lezen. De komende dagen gaan we daar iets aan doen. Er komt een nieuwe Editiepajot, het zal er wat anders uitzien en er komt een nieuwe server zodat u sneller op onze webstek kan surfen om uw plaatselijk nieuws te lezen.

We hopen dat u ook de komende 25 jaar met vele tientallen miljoenen zult zijn om ons te bezoeken.

De Redactie

C21

Stormschade in TOLLEMBEEK

Editiepajot_tollembeek_stormschade_13_december_2011_foto_luc_herremans
Foto © Luc Herremans
 

Dinsdagmorgen trok een zware najaarsstorm over ons land. Het Weerstation Meteo-Tollembeek noteerde windpieken tot 70 km/h en hevige neerslag. Er viel meer dan 10 liter per vierkante meter. De storm zorgde voor schade in de nabijheid van het Meetstation: Een mooie treurwilg verloor een deel van haar kruin, veroorzaakte grote schade aan een omheining.

Weerman Luc Herremans vreest nu dat deze prachtige boom reddeloos verloren is. Voor hem was deze boom van onschatbare waarde. Hij zou deze gebruiken als beeld voor de webcamera van het Weerstation.
Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
13 dec 2011
Gerrit Achterland
Luc Herremans
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Commerciële partners, advertenties en vacatures
marc colpaert | 29 jul 2026

archief