Beste lezer van Editiepajot, meer dan 95 miljoen lezers bezochten de voorbije 25 jaren onze internetkrant. Tienduizenden artikels verschenen over uw gemeente en over de omliggende gemeenten in het Pajottenland en de Zennevallei.
Soms, door grote drukte op onze krant, was het wat moeilijker en trager om onze krant te lezen. De komende dagen gaan we daar iets aan doen. Er komt een nieuwe Editiepajot, het zal er wat anders uitzien en er komt een nieuwe server zodat u sneller op onze webstek kan surfen om uw plaatselijk nieuws te lezen.
We hopen dat u ook de komende 25 jaar met vele tientallen miljoenen zult zijn om ons te bezoeken.
De Redactie
TOLLEMBEEK - Feest in de oude pastorij

Om hun tienjarig bestaan te vieren organiseerde de vzw Zonneleid een ‘Tollefolk’ avond op woensdag in de zaal Willem Tell in Tollembeek. Tien jaar geleden opende de vzw Zonnelied een centrum voor mensen met een handicap in de oude pastorij in Tollembeek. Daarom organiseerden ze nu een groot feest waar iedereen welkom was. Heel wat mensen zakten af naar de zaal Willem Tell om zich te amuseren. Het werd dan ook een groots feest voor de bewoners van de pastorie met optredens, zang en dans.