VOLLEZELE - Rosalie en Michael waren de winnaars

Beste lezer van Editiepajot, meer dan 95 miljoen lezers bezochten de voorbije 25 jaren onze internetkrant. Tienduizenden artikels verschenen over uw gemeente en over de omliggende gemeenten in het Pajottenland en de Zennevallei.

Soms, door grote drukte op onze krant, was het wat moeilijker en trager om onze krant te lezen. De komende dagen gaan we daar iets aan doen. Er komt een nieuwe Editiepajot, het zal er wat anders uitzien en er komt een nieuwe server zodat u sneller op onze webstek kan surfen om uw plaatselijk nieuws te lezen.

We hopen dat u ook de komende 25 jaar met vele tientallen miljoenen zult zijn om ons te bezoeken.

De Redactie

C21

VOLLEZELE - Rosalie en Michael waren de winnaars

Editiepajot_galmaarden_winnaars_hallow_foto_marc_colpaert__kopie_
De twede best verklede personen. - Foto © Marc Colpaert
 

Tijdens de Halloweenfeesten in het centrum van Vollezele werd ondermeer de Miss & Mister Halloween Villezjiel verkozen. Onder de talrijke kandidaten werden tenslotte twee personen aangeduid. Het werden Michael Van Der Taelen uit Nederhasselt(Ninove) en Rosalie Lumen uit Vollezele als de Mister en Miss Halloween Villezjiel. Ze kregen allebei een waardebon aangeboden en waren ook van de partij tijdens de Brillantworp.

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
21 okt 2014
Marc Colpaert
Marc Colpaert
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Commerciële partners, advertenties en vacatures
marc colpaert | 29 jul 2026

archief