Bibnick bracht 70 kinderen voor lekkers en plezier naar de Baljuwtuin

C21

Bibnick bracht 70 kinderen voor lekkers en plezier naar de Baljuwtuin

Editie_galmaarden_tuin_bib_baljuw_1__kopie_
Kinderen waren aan het knippen plakken en knutselen.- Foto Marc Colpaert
 
Editie_galmaarden_tuin_bib_baljuw_3__kopie_
Kinderen waren aan het knippen plakken en knutselen.- Foto Marc Colpaert
 
Editie_galmaarden_tuin_bib_baljuw_2__kopie_
Kinderen waren aan het knippen plakken en knutselen.- Foto Marc Colpaert
 

 Op woensdag 18 juni organiseerde de bib van Galmaarden een feestelijke Bibnick in de Baljuwtuin. Niet minder dan 70 kinderen waren van de partij om te genieten samen met hun ouders of grootouders. Kinderen van 3 tot 8 jaar waren onder begeleiding van hun ouders welkom voor een gezellige namiddag vol verhalen, spelplezier en lekkers, helemaal in circusstijl!

 
Om 14 uur, werd er gestart met een verhaal rond het thema ‘Circus’, aansluitend waren er allerlei activiteiten voorzien voor de jonge bezoekers. Een picknickdeken, een hapje om te delen (zelfgemaakt of zelfgekocht) en een grote glimlach waren  de enige benodigdheden. 
 
 
De organisatie was in handen van Elke Mertens, bibliothecaris van Bib Galmaarden, samen met het team van bibliotheek Pajottegem. "Samen maken we er een vrolijke namiddag van waar herinneringen worden gemaakt en gezellige babbels worden gedaan." En deze eerste Bibnick was een groot succes, zo kon ook schepen Sandra Dero vaststellen. "Er zijn hier vandaag 70 kinderen die plezier maken en zich amuseren."
 
Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
18 jun 2025
marc colpaert
Marc Colpaert
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Commerciƫle partners, advertenties en vacatures
marc colpaert | 09 jun 2025

archief