De werken in de Repingestraat in Vollezele zullen eind dit jaar achter de rug zijn

Op 28 april 2025 gingen de wegen- en rioleringswerken van het project ‘Congobergstraat – Repingestraat’ in Vollezele van start. Hierdoor is het niet mogelijk om deze straat te gebruiken voor het doorgaand verkeer. Het gaat over volgende straten voor de aanleg van een gescheiden rioleringsstelsel in: de Repingestraat van huisnummer 45A tot 83 en 85 tot 88
Congobergstraat van huisnummer 1 tot 3, Ezelveldstraat van huisnummer 1 tot 11, en vermoedelijk onder voorbehoud van de weersomstandigheden gaan deze eindigen in december 2025.
“De werken zitten op schema, maar door het bouwverlof liggen de werken nu wel stil”, aldus eerste schepen Ludo Persoons. Deze werken zijn in opdracht van gemeente Pajottegem en Fluvius en omvatten een volledige heraanleg van de Repingestraat tussen huisnummers 47 en 83 en het kruispunt met de Congobergstraat, waarbij een gescheiden rioleringsstelsel wordt aangelegd. Het herprofileren van en plaatsen van overstortmuren in de grachten langs de Repingestraat tussen n° 74b en n° 86 staan ook op het programma. Werken van dergelijke omvang zullen uiteraard gefaseerd worden om de hinder tot een minimum te beperken. Er is een omleiding voorzien.