Van Femke kregen de 146 bloedgevers een lekker ijsje

C21

Van Femke kregen de 146 bloedgevers een lekker ijsje

Editie_galmaarden_bloedgeven_4__kopie_
Femke(derde van links) zorgde voor de ijsjes.- Foto Marc Colpaert
 

De Vrijwillige Bloedgevers van Galmaarden, sinds kort een Koninklijke vereniging mocht niet minder dan 146 bloedgevers verwelkomen op donderdagavond. Ook 3 nieuwe bloedgevers waren van de partij.

Het was druk, heel druk in de grote zaal van het Baljuwhuis in Galmaarden. Wie dat wou kon op deze dag bloed doneren en dat waren er nogal wat. “Toen ik hier binnen kwam werd mij gemeld van het Rode Kruis, dat alle plaatsen volzet waren, daar kan een mens dadelijk happy van worden”, aldus voorzitter Christian Demeulder en zijn ploeg van de Vrijwillige Bloedgevers Galmaarden.

Bij elke bloedafname zorgt het bestuur dat er een lekkere verrassing is voor de bloedgevers. Deze keer waren het ijsjes. Femke zorgde ervoor dat iedereen genoot van een lekker ijsje, aangevuld met chocoladesaus en een toetje slagroom. Ze maakte meer dan 100  ijsjes, steeds met de glimlach op haar gezicht. Het bestuur was blij, de bloedgevers waren blij, kortom iedereen was blij op donderdagavond daar in het Baljuwhuis.

  

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
22 aug 2025
marc colpaert
Marc Colpaert
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Commerciƫle partners, advertenties en vacatures
Marc colpaert | 20 aug 2025
Marc colpaert | 19 aug 2025

archief