Derde dorpsquiz van WTCTTB Vollezele in de zaal Willem Tell terug een succes

Beste lezer van Editiepajot, meer dan 95 miljoen lezers bezochten de voorbije 25 jaren onze internetkrant. Tienduizenden artikels verschenen over uw gemeente en over de omliggende gemeenten in het Pajottenland en de Zennevallei.

Soms, door grote drukte op onze krant, was het wat moeilijker en trager om onze krant te lezen. De komende dagen gaan we daar iets aan doen. Er komt een nieuwe Editiepajot, het zal er wat anders uitzien en er komt een nieuwe server zodat u sneller op onze webstek kan surfen om uw plaatselijk nieuws te lezen.

We hopen dat u ook de komende 25 jaar met vele tientallen miljoenen zult zijn om ons te bezoeken.

De Redactie

C21

Derde dorpsquiz van WTCTTB Vollezele in de zaal Willem Tell terug een succes

A_a_kwis_toll
Veel volk in de zaal Willem Tell, ingezonden foto
 
E6ce9a37-e247-40bb-b30f-79c297541ec6
Ingezonden foto
 

Op vrijdag 6 februari ging het wielervoorjaar van start met de 3° dorpskwis van WTCTTB Vollezele, ten voordele van Kom op tegen Kanker. De winnaar dit jaar werd de ploeg ‘Gepikt op ne quiz. Deze kwis voor amateur-kwisploegen was ludiek ingekleed in wielerthema. Op de eerste kwis in 2024 kwamen 35 ploegen, vorig jaar reeds 49 ploegen en dit jaar is onze dorpskwis reeds meer dan 2 maanden op voorhand volledig uitverkocht met 54 ploegen.

Ze gingen van start in de  zaal Willem Tell, Hernestraat 5 te Tollembeek. De quiz bestond uit 6 themarondes met dezelfde volgorde van vragen: BV, Foodies, Afkortingen, Aardrijkskunde, Natuurkunde, Sport, Cultuur, Lokaal, La jeunesse, Muziek

 

De eerste drie winnaars dit jaar waren:

1  Gepikt op ne quiz

2. Master splinter

3. Slimmer dan Ben Crabbé 

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
07 feb 2026
marc colpaert
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Commerciƫle partners, advertenties en vacatures
marc colpaert | 29 jul 2026

archief