De klucht met de bollen blijft maar duren nu zijn ze wit geverfd

C21

De klucht met de bollen blijft maar duren nu zijn ze wit geverfd

Editie_galmaarden_centrum_3__kopie_
De bollen zijn ondertussen wit geverfd Foto Marc Colpaert
 

Ter hoogte van de oude kerk van Galmaarden hebben ze de bollen op de grond een nieuw kleurtje gegeven, ze zijn nu wit. Volgens Daniel Fonteyne , gemeenteraadslid voor het Vlaams Belang zou dit veel beter in het geel zijn, dit is een veel heldere kleur.

 

Er is al wat geschreven over de 11 bollen in het centrum van Galmaarden. Gisteren werd de omheining geplaatst rond het park en vandaag kregen de bollen een nieuw wit kleurtje. “Ik had van bij het begin mijn twijfels over die bollen. Ondertussen hoorde ik al van vele mensen dat er mensen over gevallen zijn, zelfs soms zo erg dat ze in het ziekenhuis belanden. Op de gemeenteraad werd verteld dat ze in het wit gingen geschilderd worden en dat is ook daadwerkelijk nu het geval. Waarom niet in het geel, dat is een kleur die veel beter zichtbaar is, want alle voertuigen die op de tarmac van een luchthaven rijden hebben een gele kleur  ”, aldus Daniel Fonteyne.

Schepen Ludo Persoons. “Wij hebben beslist om deze bollen in het wit te verven, de belijning in de straat is ook wit en wie vandaag deze bollen nog niet ziet, dan weet ik het ook niet. Tevens zit er een soort van glinstering in de verf zodat de kleur beter opvalt als het donker is”, besluit de schepen.

    

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
13 mei 2026
marc colpaert
Marc Colpaert
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Commerciƫle partners, advertenties en vacatures

archief