Artsenkring HALLE en Omgeving schenkt 1.000 euro aan buurthuis Ommekaar

C21

Artsenkring HALLE en Omgeving schenkt 1.000 euro aan buurthuis Ommekaar

Editiepajot_halle_artsenkring_foto_sluys
Foto Marc Sluys
 

Artsenkring Halle en Omgeving organiseerde zijn 11de congres met als thema: "Wat kan de Overheid doen om de huisartsgeneeskunde te redden?". Na afloop overhandigden zij een cheque van 1.000 euro aan buurthuis Ommekaar.

Het congres was bedoeld voor huisartsen, specialisten en andere zorgverleners. Elk jaar schenken zij na afloop van het congres een cheque weg.
 
Buurthuis Ommekaar was aangenaam verrast met deze onverwachte schenking. Het buurthuis bestaat in mei 20 jaar en moet rekenen op de gulheid van anderen om iets speciaals te kunnen verwezenlijken. De inkomsten van het buurthuis dekken enkel maar de uitgaven die men heeft. Buurthuis Ommekaar zegt dat het krijgen van de cheque een signaal van erkenning is voor zijn werk.
 
De 1.000 euro die zij gekregen hebben zal gebruikt worden voor de aankoop van een internetcomputer.
Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
11 feb 2010
Felix Merckx
Marc Sluys
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Commerciƫle partners, advertenties en vacatures

archief