HALLE - Toneel De Linde met dwaze komedie

Editiepajot.com
Halle
Felix Merckx

KWB Toneel De Linde uit Lembeek sluit haar jubileumjaar af met de absurde komédie "Dwazen" van Neil Simon in regie van Edwin Vandermeeren.

Dwazen is eigenlijk een sprookje, maar dan één waar ook volwassenen duimen en vingers zullen van aflikken. "Dwazen" speelt zich dan ook af in het sprookjesachtige décor van het Russische dorpje Kulyenchikov.
Dit dorpje is heel speciaal, met vriendelijke maar knotsgekke inwoners. De graaf heeft jaren geleden, omdat hij een blauwtje liep bij de dochter van de dokter, een vloek uitgesproken over het dorp : Iedereen die in het dorp geboren wordt, heeft de inteligentie van het achtereind van een... Enfin, u komt het al gauw zelf te weten.
 
Bestel nu je kaarten op nr 02 356 68 75 of in Café De Kring.
 
De opvoeringen hebben plaats in Zaal De Kring op vrijdag 12 en 19, zaterdag 13 en 20, en op zondag 14 November, telkens om 20u, uitsluitend zondag om 16uur.
 
Een ticket kost 7¤ in voorverkoop, en wanneer men lid is van KWB Lembeek of van Opendoek, kan men rekenen op een Euro korting. Aan de kasse betaal je 9 euro (plaatsen zijn genummerd). Kaarten bestellen kan op nr 02 356 68 75 of in Café De Kring.
Auteur
Felix Merckx
101025407

Meer nieuws uit Halle

Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle

Meer nieuws uit de krant

Pajottegem
Lennik
Roosdaal
Geraardsbergen
Pepingen
Dilbeek
Dilbeek
Sint-Pieters-Leeuw
Beersel
Ternat
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Pepingen
Regio
Sint-Genesius-Rode
Pajottegem
Pajottegem
Geraardsbergen
Halle

Partners

Commerciële partners, advertenties en vacatures