Nieuws uit PZ HALLE

C21

Nieuws uit PZ HALLE

Inbreken_200

Afgelopen dagen werd er in Halle ingebroken aan het Veugeleer, Heerweg en de Broekborre. Verder werd er ook een poging tot diefstal van een aanhangwagen vastgesteld.

Dinsdagavond werd een inbraak vastgesteld in een woning aan de Veugeleer. De bewoner liet zijn huis slotvast achter omstreeks 7u30. Toen hij in de late namiddag thuiskwam, merkte hij dat de garagepoort op een kier stond. Op de benedenverdieping werden kasten doorzocht. Er werd onder meer een fiets en een spelconsole gestolen.
 
Vermoedelijk in de nacht van dinsdag op woensdag werd ingebroken in een woning aan de Heerweg. De dieven sloegen een ruit van de achterdeur in, en kwamen zo het huis binnen. Er werd een draagbare computer gestolen.
 
Woensdag omstreeks 18u ontdekte een bewoner van een appartement in de Broekborre dat er werd ingebroken. De politie kwam ter plaatse, en kon braaksporen vaststellen aan de deur van het appartement. Er werd geld en een halsketting gestolen.
 
Van de daders ontbreek vooropig elk spoor. De politie onderzoekt de zaken.
 
Poging diefstal van aanhangwagen
Een man verhinderde afgelopen nacht de diefstal van zijn aanhangwagen. Omstreeks 1u werd hij gewekt door het onrustige geluid van de schapen. Daarop stond hij op, en zag door het raam 3 mannen op de oprit staan. Eén van hen stond op de uitkijk, terwijl 2 anderen de aanhangwagen probeerden te verplaatsen. Hij riep de mannen toe, waarop ze de vlucht namen. De politie begaf zich onmiddellijk ter plaatse, maar kon hen niet meer vinden.
Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
12 aug 2011
Felix Merckx
Repro EP
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Commerciƫle partners, advertenties en vacatures

archief