Wateroverlast in het centrum van HALLE

Editiepajot.com
Halle
Felix Merckx

Donderdag rond 17 uur gingen in Halle de watersluizen open. Bakken water vielen over Halle. In het centrum van de stad hebben ze het geweten. Tal van winkels, huizen en kelders stonden er voor de zoveelste keer onder water.

Het café Cambrinus op de Bergensesteenweg stond voor de vijfde keer in drie jaar onder water. Winkels en huizen stonden ook onder water in de Basiliekstraat en de Maandagmarkt. Probleem was ook dat er communicatiestoringen waren bij brandweer en politie. Een blikseminslag is hier mogelijk de oorzaak.
 
Volgens waarnemend burgemeester Dirk Deridder is één van de oorzaken van de overstromingen het feit dat er nog een waterbuffer onttbreekt ter hoogte van de Demaeghtlaan.
 
Dirk Deridder: “Deze buffer moet het water opvangen dat van hoger op komt. Hij moet het sluitstuk worden voor de opvang van regenwater; De beslissing gaat nu genomen worden voor het onteigenen van de gronden”.
Auteur
Felix Merckx
101015892

Meer nieuws uit Halle

Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle

Meer nieuws uit de krant

Pajottegem
Lennik
Roosdaal
Geraardsbergen
Pepingen
Dilbeek
Dilbeek
Sint-Pieters-Leeuw
Beersel
Ternat
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Pepingen
Regio
Sint-Genesius-Rode
Pajottegem
Pajottegem
Geraardsbergen
Halle

Partners

Commerciële partners, advertenties en vacatures