HALLE - Jurgen Roelandts op stap met zijn supporters

Editiepajot.com
Halle
Felix Merckx

In café De Fazant op de Halse Grote Markt zitten stevige supporters van Jurgen Roelandts. De supportersclub telt er 90 leden. Geregeld gaan ze supporteren op koersen waar Jurgen te zien is en zijn Halse supportersclub organiseert ook jaarlijks een fandag. Onder de leiding van Jurgren Roelandts zelf trokken zij dit jaar naar Orval.

Op het programma stond een bezoek aan de brouwerij, een boswandeling, een etentje en als afsluiter een bezoek aan de ruïnes van de abdij. Jurgen zelf was pas gisteren terug uit verlof in Spanje. Naast vakantie heeft hij daar ook gewerkt aan de conditie, want de fiets was mee.
 
Jurgen Roelandts kent wel het bier Orval. Zo voelde hij zich enkele weken terug na een wedstrijd in Geraardsbergen niet al te best en dronk hij er een Orval. Enkele dagen later werd hij vijfde op het wereldkampioenschap.
Auteur
Felix Merckx
101013091

Meer nieuws uit Halle

Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle

Meer nieuws uit de krant

Lennik
Roosdaal
Geraardsbergen
Pepingen
Dilbeek
Dilbeek
Sint-Pieters-Leeuw
Beersel
Ternat
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Pepingen
Regio
Sint-Genesius-Rode
Pajottegem
Pajottegem
Geraardsbergen
Halle
Beersel

Partners

Commerciële partners, advertenties en vacatures