HALLE - Halattraction zorgt dat minderbedeelden ook een kerstfeest krijgen

Editiepajot.com
Halle
Felix Merckx

Sinds hun ontstaan, heeft Halattraction oog voor mensen die het niet breed hebben. In deze periode van vrede en aandacht voor de medemens, denken ze aan mensen die geen kerstfeest hebben. Om voor deze mensen een kerstfeest aan te bieden, schonk Halattraction een cheque aan het Centrum voor Menswelzijn.

Voorzitter Jos Appelmans: “Het nieuwsbericht dat de nationale voedselbanken een tekort hebben aan giften, vooral te wijten aan beter stockbeheer en minder overproductie door producenten, deed bij ons een belletje rinkelen”.
 
In het verleden stelde Halattraction ook al jaarlijks voedselpakketten samen voor minderbedeelden. Halattraction wil nu deze traditie opnieuw oprakelen en jaarlijks de kerstwarmte verder verspreiden. Partner in dit project is het Centrum voor Menswelzijn.
 
Voorzitter Appelmans: “Wij maken er vanaf nu een gewoonte van, om rond de kerstperiode een bedrag over te maken aan deze organisatie, die dan op hun beurt de broodnodige stappen zullen ondernemen om er voor de minderbedeelde medemens een mooi kerstfeest van te maken”.
Auteur
Felix Merckx
101010844

Meer nieuws uit Halle

Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle

Meer nieuws uit de krant

Lennik
Roosdaal
Geraardsbergen
Pepingen
Dilbeek
Dilbeek
Sint-Pieters-Leeuw
Beersel
Ternat
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Pepingen
Regio
Sint-Genesius-Rode
Pajottegem
Pajottegem
Geraardsbergen
Halle
Beersel

Partners

Commerciële partners, advertenties en vacatures