HALLE - De Moedige Strijders met een komedie

Editiepajot.com
Halle
Felix Merckx

Toneelgroep De Moedige Strijders Essenbeek speelt dit jaar de komedie De Wilde Weg (Self-hulp) van Norm Foster in een regie van Luc Sergeant.

Het stuk gaat over een koppel acteurs die uitgekeken zijn op hun theatercarriere en ontdekken het gat in de markt ... de zelfhulpbusiness! Ze worden een soort goeroes die hun publiek haarfijn uit de doeken doen hoe ze succesvol kunnen worden en vooral een perfecte relatie kunnen hebben en krijgen. Maar is hun eigen huwelijk wel perfect ? Wat doet die tuinman in huis ? Waarom is daar ineens politie ? Vragen die je enkel tijdens een voorstelling beantwoord kan krijgen.  
 
Norm Foster, de auteur van dit stuk, is  niet zo bekend bij ons, wordt ook wel eens de canadese Neil Simon genoemd. Zijn stukken blinken uit in vlotte, grappige en snedige replieken en varieren van verbale tot visuele humor
 
De opvoeringen hebben plaats in de Sint. Jozefszaal op vrijdag 3 & 10 februari om 20u (Bar open om 19u), op zaterdag 4 & 11 februari om 20u (Bar open om 19u) en op zondag 5 februari om 15u (Bar open om 14u)
 
Ingang : Volwassenen : 8.50€ / -12j : 6.00€ /KOM!PASser : 2.25€. Kaarten & Reservatie op 0498/36.78.19 tss 19u en 20u30 demoedigestrijders@yahoo.com en www.demoedigestrijders.be
Auteur
Felix Merckx
101010784

Meer nieuws uit Halle

Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle

Meer nieuws uit de krant

Lennik
Roosdaal
Geraardsbergen
Pepingen
Dilbeek
Dilbeek
Sint-Pieters-Leeuw
Beersel
Ternat
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Pepingen
Regio
Sint-Genesius-Rode
Pajottegem
Pajottegem
Geraardsbergen
Halle
Beersel

Partners

Commerciële partners, advertenties en vacatures