Mgr. Leonard zet tocht door dekenij HALLE verder

Editiepajot.com
Halle
Ingezonden foto's

Mgr. Leonard zet zijn kennismaking met de dekenij Halle verder. Zo was hij bij de vormselviering in de kerk van Vlezenbeek, bracht hij een bezoek aan het kasteel van Gaasbeek, het buurthuis Ommekaar en het ziekenhuis.

Gisteren donderdag was voorbehouden voor het onderwijs. Hij had ondermeer een gesprek met de zesdejaars van het H. Hart & College en bracht een bezoek aan het Buitengewoon Secundair Onderwijs (BuSO) Don Bosco. Het opvoedingsproject werd er toegelicht waarna een rondleiding in de werkhuizen volgde.
 
Directeur D’Hoker was zeer vereerd met het bezoek. “Onze school is vereerd omdat men in de dekenij beseft dat er in Halle, tussen al deze grote secundaire scholen, ook nog een school van het buitengewoon onderwijs aanwezig is, en dat men het bisschoppelijk bezoek in de dekenij ook deze richting uitstuurt
Auteur
Felix Merckx
101010423

Meer nieuws uit Halle

Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle

Meer nieuws uit de krant

Lennik
Roosdaal
Geraardsbergen
Pepingen
Dilbeek
Dilbeek
Sint-Pieters-Leeuw
Beersel
Ternat
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Pepingen
Regio
Sint-Genesius-Rode
Pajottegem
Pajottegem
Geraardsbergen
Halle
Beersel

Partners

Commerciële partners, advertenties en vacatures