Halle - Atelier Amadeo wakkert de fantasie van kinderen aan

Editiepajot.com
Halle
Elsie De Greef

De Oude Post in Halle werd 14 dagen omgetoverd in Atelier Amadeo. De kinderen werden ondergedompeld in een wereld van fantasie en creativiteit. Atelier Amadeo is een ruimte voor interactief spektakel, een ervaring die schippert tussen vertellingen, theater en muziek. Verschillende scholen van Halle en omstreken kwamen op bezoek. Telkens werd het concept aangepast aan de leeftijd van de kleuters en de kinderen.

Woensdag waren de kleuters van het schooltje Spring in 't Veld te Breedhout aan de beurt. Bij het binnen komen werd de fantasieknop aangezet en vertrekkend vanuit allerlei klanken kwam er een soort verhaal tot stand. Het verzonnen verhaal van mevrouw Patat en meneer Confituur liep als een rode draad doorheen het atelier.
 
De kunsteducator Carl was zowel gangmaker als ontvanger die luisterde, leidde en begeleidde. Als kapitein stuurde hij het schip doorheen het verhaal, dat telkens een andere vorm kreeg dankzij het initiatief en de inbreng van de kleuters.
 
Het werd een leuke, boeiende ervaring... een uur vol beweging, muziek, fantasie en fun.
Auteur
Elsie De Greef
101010428

Meer nieuws uit Halle

Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle

Meer nieuws uit de krant

Lennik
Roosdaal
Geraardsbergen
Pepingen
Dilbeek
Dilbeek
Sint-Pieters-Leeuw
Beersel
Ternat
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Pepingen
Regio
Sint-Genesius-Rode
Pajottegem
Pajottegem
Geraardsbergen
Halle
Beersel

Partners

Commerciële partners, advertenties en vacatures