HALLE - Opgepast voor geldronselaars

Editiepajot.com
Halle
Repro EP

De stad Halle kreeg vandaag de melding dat er valse geldronselaars op pad zijn, die burgers telefonisch contacteren met de boodschap dat ze een financiële bijdrage moeten betalen voor de financiering van de nieuwe brandweerkazerne. De ronselaars nemen eerst telefonisch contact, en zeggen dat ze het geld later persoonlijk komen ophalen.

De stad benadrukt met klem dat dit niet uitgaat van de Halse brandweer, noch van het stadsbestuur en vragen nadrukkelijk hier niet op in te gaan. Het gaat om valse geldronselaars.
 
Burgers die gecontacteerd worden door deze valse geldronselaars, hetzij telefonisch, hetzij deur-aan-deur, worden gevraagd contact op te nemen met de lokale politie Halle op het nummer 02 363 23 00.
Auteur
Felix Merckx
101007185

Meer nieuws uit Halle

Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle

Meer nieuws uit de krant

Pepingen
Dilbeek
Dilbeek
Sint-Pieters-Leeuw
Beersel
Ternat
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Pepingen
Regio
Sint-Genesius-Rode
Pajottegem
Pajottegem
Geraardsbergen
Halle
Beersel
Lennik
Halle
Asse

Partners

Commerciële partners, advertenties en vacatures