HALLE - Vlaams Belang stelde zijn drie eerste kandidaten voor

Editiepajot.com
Halle
Ingezonden foto

Op 14 oktober zal Dries DEVILLÉ (24 jaar) uit Essenbeek de lijst trekken voor het Vlaams Belang. Daarmee is hij meteen de jongste lijsttrekker van stad Halle. Dries is naast gemeenteraadslid ook de afdelingsvoorzitter en fractieleider in de gemeenteraad.   

Brigitte Schoukens (51 jaar) uit Halle is nieuw op de lijst en staat op de tweede plaats. Brigitte staat als moeder van vijf kinderen symbool voor de gezinspartij bij uitstek. Zij is een vurig verdediger van de sociaal zwakkeren in onze samenleving. “Sociale woningen moeten bij voorrang toekomen aan ons eigen volk.”
De derde plaats is voor huidig gemeenteraadslid Milo Vandemaele (68 jaar) uit Lembeek. De gemeentepolitiek is voor Milo een voltijdse hobby geworden. Zijn inzet voor de burger en politiek weten heel wat mensen te appreciëren.
Auteur
Felix Merckx
100999248

Meer nieuws uit Halle

Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle

Meer nieuws uit de krant

Ternat
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Pepingen
Regio
Sint-Genesius-Rode
Pajottegem
Pajottegem
Geraardsbergen
Halle
Beersel
Lennik
Halle
Asse
Affligem
Asse
Geraardsbergen
Beersel
Beersel

Partners

Commerciële partners, advertenties en vacatures