HALLE - Basisschool Zilverberk schenkt 8.404 euro aan Meneer Konijn

Editiepajot.com
Halle
Felix Merckx

Basisschool Zilverberk in Halle deed actief mee aan de actie van ‘Meneer Konijn’ van de muziekzender Q-Music. Op de Halse Grote Markt en in bijzijn van de meer dan 700 leerlingen van de school mocht Sven Ornelis alvast een cheque van 8.404 euro ontvangen.

Dat is nog niet alles, want kinderen verkochten op de wekelijkse donderdagmarkt ook chocolade konijnenkeutelkes. De opbrengst hiervan zal later geschonken worden. Met het ingezamelde geld wil Zilverberk de actie van Sven Ornelis en Q-Music steunen om de minderbedeelde kinderen een kerstfeest te gunnen.
Zilverberk zamelde het geld in door de organisatie van een gesponsorde wandeling. Van kleuters tot de hoogste afdelingen, iedereen wandelde. De grootsten hadden er zelfs een wandeling van zeven kilometer voor over in de regen.
Meneer Konijn, zelf was niet aanwezig. Hij had wel zijn broer gestuurd om samen met Sven Ornelis het geld te komen afhalen.
Met het zingen van de Meneer Konijnsingle en het oplaten van oranje ballonnen werd alles afgesloten.
Auteur
Felix Merckx
100994624

Meer nieuws uit Halle

Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle

Meer nieuws uit de krant

Ternat
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Pepingen
Regio
Sint-Genesius-Rode
Pajottegem
Pajottegem
Geraardsbergen
Halle
Beersel
Lennik
Halle
Asse
Affligem
Asse
Geraardsbergen
Beersel
Beersel

Partners

Commerciële partners, advertenties en vacatures