In Halle wordt er regelmatig ingebroken in tuinhuisjes en verdwijnen er ook regelmatig fietsen die op het terras of naast de woning gestald zijn. De politie vraagt hiervoor extra aandacht. Op de Edingensesteenweg werd een motorrijder zwaar gewond.
De lokale politie Halle stelt de laatste weken een steeds toenemende trend vast. Er wordt erg vaak ingebroken in tuinhuisjes of aanhorigheden van de woning. Dit jaar werden reeds 29 feiten aangegeven, waarvan er 13 gebeurden in de maand mei. Vaak worden daarbij fietsen uit het tuinhuis gestolen, of tuingereedschap. Gras- of bosmaaiers werden al 7 x gestolen de afgelopen 5 maanden. Verder worden ook kabels of tuinmeubelen ontvreemd. De politie roept daarom op om ook het tuinhuis van een degelijk slot te voorzien.
Maandag omstreeks 18u gebeurde een verkeersongeval op de Edingensesteenweg te Halle. Een voertuig dat uit de A. Puesstraat kwam gereden en de Edingensesteenweg op wilde draaien, merkte een motorrijder die reeds op de Edingensesteenweg reed, te laat op en een aanrijding kon niet meer vermeden worden. De motorrijder trachtte nog te remmen, maar het kwam tot een aanrijding tussen het voertuig en de moto. In eerste instantie was sprake van levensgevaar bij de motorrijder, maar dit gevaar is inmiddels geweken. Het slachtoffer wordt verzorgd in het ziekenhuis.