HALLE - Negen bedrijven stelden hun deuren open

Editiepajot.com
Halle
Felix Merckx

In Halle namen negen bedrijven deel aan de open bedrijvendag. Blikvanger was zeker het stadsmagazijn dat voor de eerste maal zijn deuren opengezet heeft voor het grote publiek. Eén grote tegenslag was zeker het weer.

Vanuit het stadsmagazijn vindt de dagelijkse coördinatie plaats van de uitvoeringsdiensten. Deze dienst telt zo een 70 arbeiders, 25 poetsvrouwen en 10 leidinggevenden.
Via een uitgestippeld parcours konden de bezoekers kennis maken met de verschillende taken die door de technische diensten uitgevoerd worden.
Aan de rondgang was ook een wedstrijd verbonden, kinderen konden zich laten fotograferen als Bob de Bouwer. Kinderen kregen een ijsje aangeboden en de volwassenen mochten proeven van een streekproduct.
In het stadsmagazijn stond er ook een stand van de lokale politie. In hun rekruteringsstand konden belangstellenden kennis maken met de boeiende en gevarieerde politiewereld
 
Andere bedrijven die deelnamen aan de open bedrijvendag waren het Regionaal Ziekenhuis St. Maria, VMW-watertoren Hondzocht, Drukal, Ecoplant, Studio Teurlings, Belsack en Chipson.
Auteur
Felix Merckx
101047796

Meer nieuws uit Halle

Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle
Halle

Meer nieuws uit de krant

Pajottegem
Lennik
Roosdaal
Geraardsbergen
Pepingen
Dilbeek
Dilbeek
Sint-Pieters-Leeuw
Beersel
Ternat
Pajottegem
Pajottegem
Pajottegem
Pepingen
Regio
Sint-Genesius-Rode
Pajottegem
Pajottegem
Geraardsbergen
Halle

Partners

Commerciële partners, advertenties en vacatures