HALLE - Met belgerinkel en funky fietstas naar de winkel

C21

HALLE - Met belgerinkel en funky fietstas naar de winkel

Tas_belgerinkel
Repro Editiepajot.

Van 16 mei tot 20 juni beloont de campagne ‘Met Belgerinkel naar de Winkel’ mensen die met de fiets naar de winkel gaan. De fietspromotiecampagne van de Bond Beter Leefmilieu, Unizo, CM en de Fietsersbond kreeg in 2008 in totaal 113.000 deelnemers op de fiets.
Dit jaar is er meer reden dan ooit te voren om deel te nemen. De Antwerpse mode-ontwerper Walter Van Beirendonck heeft speciaal voor ‘Met Belgerinkel naar de Winkel’ een funky fietstas ontworpen. Enkel wie deelneemt aan de campagne kan de fietstas kopen.

‘Smile+Bike’ luidt de slogan op de fietstas. “Ik fiets zelf graag” vertelt Van Beirendonck, “ik rij met zo’n typische oude Hollandse fiets. En als ik fiets, lach ik vaak. Ik word er gewoon vrolijk van.”

Met de campagne wint het milieu tweemaal: men laat de auto thuis en men kan de boodschappen bovendien zonder wegwerptas naar huis meenemen. De tas haakt men vlot aan de bagagedrager en dankzij de schouderriem neemt men hem zo mee de winkel in.

Hoe deelnemen
Het stadsbestuur bezorgt aan alle handelaars het campagnemateriaal. Vanaf 16 mei 2009 kan men in principe bij elke Halse handelaar een spaarkaart vragen.

Voor elk fietsbezoek krijgt men een zegeltje. Een volle spaarkaart met acht zegeltjes bijeen gefietst? Dan kan men de fietstas van Walter Van Beirendonck bestellen. Na het bestellen van de fietstas moet men de kaart in de spaardoos op de toonbank deponeren en neemt me automatisch deel aan een tombola.

Want ook dit jaar is er een leuke prijzenpot samengesteld: naast een unieke fiets van Oxford, zorgen de Middenstandsraad, Unizo en de Verenigde Marktkramers van Halle voor een aanlokkelijke prijzenpot.

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op GoogleDelen op DeliciousDelen op DiggDelen op StumbleuponEmail ditMeer...
 
24 apr 2009
Felix Merckx
Repro EP
 
 
 
Terug
 

Meer Nieuws

Commerciƫle partners, advertenties en vacatures

archief